Bugun...
19-09-2017 07:25:00 büyüt küçült

Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası'nda heyecan devam ediyor...

Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası'nda heyecan devam ediyor... Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası'nda heyecan Bostanlıspor Gode Cengiz Spor Tesisleri Tenis Kortlarında devam ediyor.

8 kategori üzerinden oynanan ve büyük ilgi gören "Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası"nda oynanan maçların sonuçları ve oynanacak maçlar şöyle:
17.9.2017-PAZAR
A Kort:
Oktay Ata-Turgay Alkan (2-0)
Metin Yıldırım-Gürkan Çaldent (0-2)
18.9.2017-PAZARTESİ
A Kort:
Saat 10.30: Nursen Gülübay-Melis Çelebi (2-0)
Saat 19.00: Behram Norozipana-Ahmet O. Dostlar (0-2)
19.9 2017 SALI
A Kort:
Saat 19.00: Bahadır Yörük-Yunus Doğan (2-0)
Saat 21.00: Gediz Kulaç-Ömer Yüce (2-0)
B Kort
Saat 20.00: Elif Ünver-Fatma Ekener (2-0)
Saat 22.00: Behram Norozipana/Okan Altunsesli - Egemen Öztürk/MustafaÖn (2-0)
20.090.2017 ÇARŞAMBA
A Kort
Saat 17.00: İlker Engür-Oktay Ata (0-2)
Saat 20.30: Gürkan Çalderk-Sarp Pınar (0-2)
Saat 22.00: Emin Sever- Gediz Kulkaç (0-2)
B Kort
Saat 18.00: Güngör Akalın-Ersan Yaşar (2-0)
Saat 19.30: Oktay Ata/Barış Mert- Gürol Keçeci/Gökhan Özgünsoy (2-0)
Saat 21.00: Barış Mert-Alper Kurtuldu (2-0)
Saat 22.00: Fatma Akgül-Elif Ünver (0-2)

21.09.2017 PERŞEMBE
A Kort
Saat 19.00: Merve Aydın-İdil Tan (2-0)
Saat 20.30: A.Osman Dostlar-Ömer Can Aykuş (2-0)
Saat 21.30: Ertuğrul Göktunalı-Ali Aras (2-0)
B Kort
Saat 19.30: Aşkın Tatlıcan-Atakan Erdoğan (2-0)
Saat 21.00: Oktay Ata-Güngör Akalın (2-0)

22.09. 2017 CUMA
A Kort
Saat 19.00: Muharrem Döker/Atilla Üner - Yılmaz Satu/Hüseyin Keskin (2-1)
Saat 21.00: Atacan Türk-Mehmet Çalkın (2-0)
B Kort:
Saat 18.00: Atacan Türk/Ercan Sönmez-Cevdet Özer/Emre Tarkan (2-0)
Saat 20.00: Ödül Öktem-Arzu S. Güngör (2-0)

23.09.2017 CUMARTESİ
A Kort:
Saat 11.00 Sarp Pınar-Ercan Sönmez (2-0)
Saat 15.00 Atacan Türk-Barış Mert (2-0)
B Kort:
Saat 18.00 Merve Aydın-Emine Yerlikaya (2-1)
Saat 21.00 Aşkın Tatlıcan-Bahadır Yörük (0-2)

24.09.2017 PAZAR
A Kort:
Saat 10.30: Yılmaz Satu-Ceylan Korkmaz (2-0)
Saat 17.00 Oktay Ata/Barış Mert-Atacak Türk/Ercan Sönmez (2-0)
Saat 19.00 Elif Ünver-Ödül Öktem (0-2)
B Kort
Saat 17.00: Yılmaz Satu-Oğuz Yılmaz (+45 Erkekler Finali) 2-0 Yılmaz Satu Şampiyon
Saat 18.30: Oktay Ata-Sarp Pınar (+35 Erkekler Finali) 2-0 Oktay Ata Şampiyon

25.09.2017 PAZARTESİ
A Kort
Saat 17.30: Ahmet Osman Dostlar- Atacak Türk (0-2)
Saat 19.00: Bahadır Yörük-Gediz Kulaç (2-0)

26.09.2017 SALI
A Kort
Saat 16.00: Cihangir Arıkan-Ertuğrul Göktunalı (+55 Erkekler Finali) 0-2 Ertuğrul Göktunalı Şampiyon
Saat 18.00: Merve Aydın-Nursen Gülübay (0-2)

27.09.2017 ÇARŞAMBA
A Kort
Saat 19.30: Atacan Türk-Bahadır Yörük (+25 Erkekler Finali) 2-0 Atacan Türk Şampiyon
B Kort
Saat 20.00: Muharrem Döker/Atilla Üner - Behram Norozoipana/Okan Altunsesli 0-2

28.09.2017 PERŞEMBE
Saat 20.00: Nursen Gülübay-Ödül Öktem (Bayanlar Finali) 2-0 Nursen Gülübay Şampiyon

29.09.2017 CUMA
Saat 19.30: Barış Mert/Oktay Ata - Behram Norozoipana/Okan Altunsesli 2-0 (Çift Erkekler Finali) Barış Mert - Oktay Ata çifti Şampiyon

 


 


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam