reklam

Bugun...
17-12-2016 23:59:00 büyüt küçült

Ateş Özerk

Kaf Sin Kaf Ruhu

Bugün voleybol bayan takımımız deplasmanda Salihli Belediyespor’u 3-1 yenerek büyük bir başarıya imza etti. Bu maçı kazanırken birlik beraberlik ve dayanışmanın en büyük örneğini gösterdiler. Kazanılan ve kaybedilen her sayı sonrası birbirlerin sarılması o kadar içtendeki, bu takımın hedefine ulaşacağının işaretiydi.
Hep alt yapı diyorum işte ispatı bu takım… Çok küçük yaşlardan hep beraber oynuyor ve bize mutlu günleri yaşatıyor.
Maçın en kritik anı ise 4.sette teknik adamın hiç oynamamış 2 nolu oyuncumuzu sahaya sürüp 6-0 bir seri yakalamasıydı ve maç geldi. kendisini yalnız bu davranışı değil bütün maçı süper yönettiği için tebrik ediyorum.

Bu işler kolay olmaz yönetim üstüne düşeni özveriyle yapıyor ki bu başarı geliyor. Başarı sporcular teknik adam ve yönetimin hep birlikte kaynaşmasıyla olur.Bu gün seyrettim bu takım her yönüyle “Dört dörtlük.”

Diğer bir konu ise takımımızı canı gönülden destekleyen taraftarımızdı. Hiç susmadılar, katkıları büyük oldu.
Ülkemizde hiç görülmeyen bir durum ise takımımızın rakip taraftarlarına gidip onları onurlandırmalarıydı. Sonrası ise her iki takım taraftarlarının birbirilerini desteklemesi ve “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” tezahüratı bu memleket bizimdir bizim kalacak mesajıydı…

Bu haber 3077 defa okunmuştur.
reklam
MAKALE YORUMLARI
reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam