Bugun...
14-07-2017 15:39:00 büyüt küçült

Atakan KIRKYAŞAROĞLU

Aman dikkat!

Paylaşım sitelerinden izlediğim kadarıyla, Türkiye (ülkemiz) insanlarının büyük bir bölümü, fikir, düşünce ve görüş ayrılığı nedeniyle, ikiye ayrılmış ve birbirlerine karşı, husumet (düşmanlık) içerisine düşmüşlerdir!.

Kin, nefret, öfke ve intikam hırsı ile dolu olan bu duygular, memleketimizi ve milletimizi, kaçınılmaz boşluklara, tehlikeli alanlara sürüklemektedir!..

Takip ettiğim ve okuduğum birçok paylaşımlar, yorumlar, inanılmaz çirkinlikte, küfür, hakaret ve tehdit içeriklidir!.

Hicbir demokratik hukuk devleti kural ve ilkelerine yakışmayacak bu tip sosyal paylaşımlar, toplumu, daha da gerginleștirmektedir!

Adeta, bir ülkeyi, iç savaş ortamına sürüklemeyi teşvik anlamına gelen söylemleri, paylaşımları ve yorumları, mazur görmek, karşılığında tedbir almamak, mümkün olmamalıdır!.

Çünkü, bu konu, içerisinde rol alan ya da almayan her vatandaş için tehlikeli boyutlara tırmanmıştır!.

Tüm yurttaşları, bu tehlikeli girdaptan kurtulmak doğrultusunda, sorumlu ve duyarlı olmaya davet etmek gerekmektedir!...

Aksi takdirde, hepimizin içerinde bulunduğumuz gemi, su almaya devam edecek ve akibetimiz, çok üzücü noktalara sürüklenebilecektir!...Allah, hepimizi böylesine tehlikelerden ve kötü sonuçlardan, korusun!..Amin!.

Bu haber 2605 defa okunmuştur.
reklam
MAKALE YORUMLARI
reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam