reklam

Bugun...
11-08-2017 00:31:00 büyüt küçült

Yürüteç

Yürüteç Yürüteçler, bebeğin emeklemeye başladığı anlardan itibaren, tamamen dengesini sağlayarak yürüyebildiği zamanlara kadar kullanılmaktadır.

Yürüteçler, bebeğin emniyetini sağlama konusunda da başarılıdır. Bu nedenle, anneler işleri varken bebeklerini yürütece bırakabilmektedir. Yürüteç konusunda da kaliteli bir seçim yapmak, bebeğin güvende olması açısından önemlidir.

Yürüteçler, çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Eskiden örümcek olarak da bilinen bu yürüteçlerin bebek tamamen dengesini sağlayana kadar kullanılması faydalıdır. Yürüteçler için de pek çok renk seçeneği bulunmaktadır.

Yürüteç Modelleri

Yürüteçler, altında tekerlekler olan ve üzerinde bebeğin oturması için bir oturağı olan araçlardır. Yapımında genellikle plastik malzemelerin kullanıldığı görülmektedir. Plastikten yapılan bu yürüteçler, birçok konuda güvenlik sağlamaktadır.

Bebek, yürütecin oturak kısmına oturtulur. Sonrasında bebek adımlar atar ve yürüteç hareket eder. Yürütecin, geniş bir alanda olması da bu açıdan önem taşır. Geniş bir yerde olursa, bebeğiniz özgürce hareket eder.

Yürüteç Fiyatları

Yürüteç modelleri ve fiyatları için www.fatihbebek.com internet adresinden faydalanabilirsiniz. Site üzerinde, birçok model bulunmaktadır ve modellere ait açıklamalar da mevcuttur. Dilerseniz, beğendiğiniz modeli hemen sipariş verebilirsiniz.

Tanıtım


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam