Bugun...
08-06-2017 11:33:00 büyüt küçült

Yönetim Danışmanlığı Zirvesi ikinci kez İzmir’de düzenleniyor

Yönetim Danışmanlığı Zirvesi ikinci kez İzmir’de düzenleniyor Robotlar ve insanlar, biri dijital yazılım, diğeri genetik yazılım; dijitalleşen iş süreçlerinde nasıl iletişim kuracak ve nasıl yönetilecek? İnsan kaynaklarında yetenek yönetimi ve liderliğin yeni kodları dijital süreçte nasıl oluşacak? Dijital dönüşümün veri işleme ve yönetimi ile kurum itibarı yönetimine etkisi ne olacak? Türkiye, dünyadaki bu dönüşüm sürecinin neresinde?

Ege Bölgesi Sanayi Odası ve Ege Yönetim Danışmanları Derneği işbirliğiyle düzenlenen ve tüm bu soruların ele alınacağı “Yönetim Danışmanlığı Zirvesi”nin ikincisi, 14 Haziran’da iş dünyasını bir araya getirecek.

Ekonomi, sanayi ve ticaret alanında öncü Ege Bölgesi’nde, yönetim danışmanlığı mesleğinin gelişimine katkıda bulunmak, dolayısıyla danışanların bölgeye ve ülkeye katkılarını arttırmak amacıyla “Endüstri 4.0 Sürecinde Dijital Yazılım ve Genetik Yazılımın Yönetişimi” başlığıyla düzenlenen “II. Yönetim Danışmanlığı Zirvesi”, 14 Haziran Çarşamba günü Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis Salonu’nda yapılacak.

Üç oturumda gerçekleştirilecek zirvede, ilk oturumda, sürdürülebilirlik için robotlar ve insan kaynakları yönetişiminde yeniden tanımlanan yetenek yönetimi ile dijital süreçle birlikte değişen liderliğin yeni kodlarını; Stackpole International İK Müdürü Başak Ertaş ve Schneider Electric İnsan Kaynakları Müdürü Yasemin Erbay anlatacak.

İkinci oturumda, dijitalleşen kurumlarda sürdürülebilirlik ve kurum itibarıyla, kurumsal sosyal sorumluluktan kurum itibarına giden yolu, MultinetUP Yönetim Kurulu Üyesi Selen Kocabaş ve Kurumsal İtibar Yönetimi Danışmanı Aylin Onart ele alacak.

Son oturumda ise, dijital dönüşümde veri işleme ve yönetimiyle, üretimde dijitalleşme sürecini, DataLabTR Veri Analisti Fatma Çınar  ve Hugo Boss Bilgi Teknolojileri Grup Yöneticisi Erkut Ekinci değerlendirecek.

İş dünyasını bir araya getirecek “II. Yönetim Danışmanlığı Zirvesi”, oturumların ardından verilecek kokteylle sona erecek. Zirveye katılmak için http://www.ebso.org.tr/tr/kobiokuludetay?id=475 internet adresinden kayıt yaptırılması gerekiyor.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam