reklam

Bugun...
04-12-2018 21:45:00 büyüt küçült

Türk Kızılayı Karşıyaka Şubesi 23 yaş zihinsel engelli 95 öğrenciyi sevindirdi

Türk Kızılayı Karşıyaka Şubesi 23 yaş zihinsel engelli 95 öğrenciyi sevindirdi Türk Kızılayı Karşıyaka Şube Başkanlığı Engelliler Haftası nedeniyle Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nda bulunan 23 yaş zihinsel engelli 95 öğrenciye ayakkabı ve çeşitli giysiler dağıtarak onları sevindirdi.

23 yaş zihinsel engelli öğrencilerle bir araya gelen Türk Kızılay’ı KarşıyakaŞube Başkanı Kamil Karadeniz ve Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ebru Yücel öğrenciler ile birlikte eğlendiler ve onlara ayakkabı ve giysiler vererek onları sevindirdi.

Türk Kızılay’ı Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz, sevginin olduğu yerde engel olmaz, engelsiz bir dünya dileğinde bulundu ve “Engelli her bireyin yanındayız” dedi. Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ebru Yücel, 3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü etkinlikleri kapsamında Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz'in duyarlılığından dolayı teşekkür ederek “ Kurumumuza bağlı 23 Yaş ve Üstü Engelli Merkezimizdeki çocuklarımız gün boyu müzik eşliğinde eğlendi. Başkan Karadeniz ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.

Haber ve fotoğraf: Yılmaz Durmaz


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam