reklam

Bugun...
10-01-2018 15:00:00 büyüt küçült

Trifunovic: Grupta kendi kaderimizi kendimiz çizecek durumdayız

Trifunovic: Grupta kendi kaderimizi kendimiz çizecek durumdayız FIBA Şampiyonlar Ligi'nde EWE Baskets Oldenburg'a 86-85 mağlup olan Pınar Karşıyaka'da coach Aleksandar Trifunovic, mücadeleyi değerlendirdi.

Trifunovic, karşılaşmayı kazanmaya çok yaklaştıklarını ancak kaybettiklerini belirterek, galibiyetinden dolayı rakiplerini kutladı.Karşılaşmaya iyi başladıklarını ve ilk yarıda güzel bir enerjileri olduğunu dile getiren Trifunovic, müsabakanın ikinci yarısında ritimlerini kaybettiklerini, bu durumla sezon başından bu yana sık sık karşılaştıklarını söyledi.Trifunovic, sayı üretememekten çok savunmadaki hatalarıyla ilgilendiğine dikkati çekerek, "Bir şekilde ayakta ve maçın içinde kalmak için savunmayı iyi yapmamız, devamında da hücumda sayı bulmamız gerek. Son şutu bulmamıza rağmen sayıyı bulamadık. Tercih tartışılabilir, şut yerine içeri girip faul almayı da tercih edebilirdi." diye konuştu.

Kaybettikleri için üzgün olduklarını dile getiren Trifunovic, "Halen grupta iyi durumdayız, kendi kaderimizi kendimiz çizecek durumdayız. Dört maçımız kaldı, bu karşılaşmaları kazanmak için uğraşacağız." ifadelerini kullandı.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam