Bugun...
21-10-2017 20:54:00 büyüt küçült

Sürekli, Peynirci Salih’in açılışında önce tattı sonra satın aldı

Sürekli, Peynirci Salih’in açılışında önce tattı sonra satın aldı Peynirci Salih’in Karşıyaka Atakent’eki şube açılışına katılan İzmir Milletvekili Av. Kerem Ali Sürekli peynirin ve zeytinin tadına baktı, satın aldı. Davetlilere ikram etti.

1951 yılında Karşıyaka eski Adliyenin altında peynirciliğe başlayan Peynirci Salih, ilk şubesini Atakent’e açtı. Şubenin açılış törenine Karşıyaka Kaymakamı Saadettin Yücel, İzmir Milletvekili Av. Kerem Ali Sürekli, Bostanlı Esnaf, Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Ali Akdaş, İşadamları Mehmet Çelebi, Halil Telli, Ali Albay, Kadir Telli, Kemal Buluğ, Temel Şen, Hasan Ustaoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yıldıray Çığırgil, Tarım Müdürü İsmail Emetli, Bostanlıspor Başkanı, Gazeteci Avni Erboy ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış kurdelasını kesen Milletvekili Sürekli,Peynirci Salih’in yıllardır kaliteli ürünleri Karşıyakalıya sunduğunu belirterek şöyle dedi “Yıllardır Karşıyaka’da Peynirci Salih’i tanırım. Kaliteli ve taze ürünler bulundurur. Burada da bu hizmetine devam edeceğine inanıyorum. Kendisine ve Karşıyaka’mıza hayırlı olmasını diliyorum. Allah bol kazançlar versin.”

Vekil Sürekli dükkânda ilkokul arkadaşı Peynirci Salih’in kardeşi Süleyman Doğru ile karşılaştı, Süleyman ilebir süre sohbet etti.

Vekil Sürekli daha sonra reyonların arkasına geçerek tattığı peynirlerden aldı, davetlilere ikram etti. Zeytin reyonunda da beğendiği zeytinin tadına bakan Vekil Sürekli evine götürmek üzere bir kilo zeytini kendi torbaya doldurarak satın aldı.

Haber, fotoğraflar: Yılmaz DURMAZ


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam