reklam

Bugun...
12-09-2018 10:21:00 büyüt küçült

Şensan: Takımdaki 16 kişi asgari ücrete oynuyor

Şensan: Takımdaki 16 kişi asgari ücrete oynuyor Karşıyaka'da başkan vekili Gökhan Şensan, neredeyse tamamı altyapıdan olan futbolcularının arma için fedakarca mücadele ettiğini belirterek, "Bu takıma hepimiz sabır gösterip destek vermeliyiz" dedi.

Takım kaptanı Mustafa Aşan hariç kadronun altyapıdan oluştuğunu hatırlatan Şensan, "Takımdaki 16 kişi asgari ücrete oynuyor. Hepsi pırıl pırıl kendi çocuklarımız. Alternatifimiz yok. Taraftarımız bu hafta Düzcespor maçında mağlubiyete rağmen takıma sahip çıktı. Çok tecrübeli bir kadromuz yok, puan kayıpları elbet olacak. Kazandıklarında da kaybettiklerinde de yanlarında olmayı sürdürmeliyiz" şeklinde konuştu. 

Altyapıda atılıma geçerek spor okulu ve öğrenci sayısını artıran Karşıyaka'da Gökhan Şensan, "Altyapımıza Türkiye çapından transfer ettiğimiz 25 yetenekli oyuncu var. Barınmalarını ve eğitimlerinin tamamını karşılıyoruz. Bu gençlerden direkt oynama potansiyeline sahip olanları ara transfer döneminde profesyonel yaparak A takıma kazandıracağız" diye konuştu. 


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam