Bugun...
05-10-2017 11:45:00 büyüt küçült

Şehitler Bulvarı'nda park yasak!..

Şehitler Bulvarı'nda park yasak!.. Yıllardır araçların çift tarafına park ettiği Bostanlı'nın en geniş bulvarlarından birisi olan Şehitler Bulvarı'nın bir yönünde park yasağı olduğunu belirten trafik polisleri bugün tüm araçlara ceza yazdı ve çekicilerle çekti...

Esnaf ve mahalle sakinlerinin araçlarını park ettiği Şehitler Bulvarı'ndaki ani uygulama sert tartışmalara da meydan verdi. Trafik Polisleri ceza yazarak, sahibi gelmeyen ve kaldırılmayan araçları da çekici aracılıyla park yerinden kaldırdı.
Araç sahipleri yıllardır park ettikleri bulvarda bu gün yapılan bu uygulamanın keyfi olduğunu ve geçişi engellemediklerini iddia ederken, "uygulama buraya değil, çift sıra park edilen nargile kafelerin önlerinde, kaldırımlara park edenlerle yapılmalı. Bazı esnaflar bırakın kaldırımlara masa sandalye, araba koymayı. Yollara bile masa atıyorlar trafiği engelliyorlar. Park yerlerini kapatıyorlar. Bunlar olurken, yıllardır park ettiğimiz bu caddede ceza yiyoruz. Araçlarımız çekiliyor. Bu uygulamayı keyfi buluyoruz ve protesto ediyoruz" dediler.
Uygulama yapan görevli trafik polisleri ise, park yasağı bulunduğunu, bu konuda uyarıcı yasak lehvalarının bulunduğunu belirterek, "biz görevimizi yapıyoruz" dediler. 


www.karsiyakahaber.com/ÖZEL


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam