Bugun...
07-06-2018 08:03:00 büyüt küçült

Salnur, ADSM çalışanlarını iftarda yalnız bırakmadı

Salnur, ADSM çalışanlarını iftarda yalnız bırakmadı Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) yöneticileri çalışanlar ile iftarda bir araya geldi.

Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) çalışanlarını bir araya getiren iftarda Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel ve İzmir İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Bediha Salnur çalışanlar ile bir arada iftar yaptı.

Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Yıldızhan Altınışık, Kaymakam Yücel ve İzmir İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Bediha Salnur’un katılımlarından duyduğu memnuniyetini belirtti. Personelleri ve aileleri ile bir arada olmanın huzur ve güzelliğini yaşadıklarını söyledi.

Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi yemekhanesinde verilen iftara; Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, İzmir İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Bediha Salnur, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yıldıray Çığırgil, Başhekim Dt. Yıldızhan Altınışık, KARİŞKAD başkanı Nil Güneri, Başhekim Yardımcısı Dt.LeventIldız, İdari ve Mali İşler Müdürü Serkan Görgün, ADSM çalışanları  ve aileleri katıldı.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam