reklam

Bugun...
08-03-2018 13:32:00 büyüt küçült

Pulsar Trio'dan müziğin şiiri

Pulsar Trio'dan müziğin şiiri 25. İzmir Avrupa Caz Festivali, 7 Mart 2018 gecesi dinleme şansı bulanların kolay kolay unutamayacakları bir konsere sahne oldu.

AASSM Küçük Salonda İzmir Goethe Enstitüsü işbirliği ile yapılan konserde Pulsar Trio “dinleyenlerini edebiyata dokunarak ve soyutlama yeteneğine meydan okuyarak tüm dünyada, uzayda ve zamanın ötesinde bir yolculuğa” çıkardı.

Alışılmadık şekilde bir araya gelen sitar, piyano ve davuldan oluşan Matyas Wolter (sitar), Beate Wein (piyano) ve Aaron Christ (davul), ilk iki albümleri Erpelparka Suite ve Cäthes Traum ile bu yıl çıkacak Zoo of Songs’dan parçalar çaldı. Konser sonrasında İzmir’de yeni edindikleri hayranları ile sohbet eden ve albümlerini imzalayan Üçlü, yeni albümlerinin tanıtım turnesinde de İzmir’e gelmekten mutlu olacaklarını söyledi.

25. İzmir Avrupa Caz Festivali. 10 Mart 2018 Cumartesi akşamı AASSM Küçük Salonda İstanbul Dimitrie Cantemir Romen Kültür Merkezi işbirliği ile yapılacak Ozana Barabancea & Band konseri ile devam edecek.

 


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam