reklam

Bugun...
06-03-2018 09:25:00 büyüt küçült

Pınar, Resim Atölyeleri ile çocukları sanatla buluşturacak

Pınar, Resim Atölyeleri ile çocukları sanatla buluşturacak Pınar, 37 yıldır düzenlediği Uluslararası Çocuk Resim Yarışması kapsamında kurulan Pınar Çocuk Resim Atölyeleri ile gelecek nesilleri sanatla buluşturmaya devam ediyor. Türkiye çapında 8 ilde kurulacak Çocuk Resim Atölyesi ile sanata desteğini sürdüren Pınar, tüm çocukları hayal dünyalarını resmetmeye davet ediyor.

Bu yıl 37. kez düzenlenecek Uluslararası Çocuk Resim Yarışması kapsamında 8 ilde gerçekleştirilecek Pınar Çocuk Resim Atölyesi, binlerce çocuğu sanatla buluşturacak. 6-14 yaş arasında bütün çocukların ücretsiz katılabileceği Pınar Çocuk Resim Atölyesi, Nisan sonuna kadar İstanbul, Trabzon, Şanlıurfa, Gaziantep, Antalya, İzmir, Eskişehir ve Bursa’da çocuklarla buluşmaya devam edecek. Atölyeye katılan çocukların “Canım Arkadaşım” teması ile çizeceği resimler, 37. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması kapsamında değerlendirilecek.

Türkiye’nin 8 ilinde 2 ay boyunca devam edecek ve her ilde üç gün boyunca uzman eğitmenler eşliğinde minik ressamların hayallerine ev sahipliği yapacak olan Pınar Çocuk Resim Atölyesi, tüm çocukları arkadaşlıklarını çizmeye davet ediyor.

Pınar Resim Atölyesi Ziyaret Tarihleri:

Trabzon Cevahir Outlet Kilpa: 9-10-11 Mart

Şanlıurfa Urfa City Alışveriş Merkezi: 16-17-18 Mart

Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi: 23-24-25 Mart

Antalya Mall of Antalya: 30-31 Mart-1 Nisan

İzmir Point Bornova Alışveriş Merkezi: 6-7-8 Nisan

Eskişehir Neoplus Alışveriş Merkezi: 13-14-15 Nisan

Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi: 20-21-22 Nisan

İstanbul Maltepe Park Alışveriş Merkezi: 27-28-29 Nisan


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam