reklam

Bugun...
18-10-2018 12:52:00 büyüt küçült

Muhtarlar Parkı, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde hizmete sunulacak

Muhtarlar Parkı, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde hizmete sunulacak Karşıyaka Belediyesi tarafından, Mustafa Kemal Mahallesi’nde oluşturulan Muhtarlar Parkı, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde hizmete sunulacak. Saat 17.00'da başlayacak törende, geçmişten günümüze ilçede görev yapmış mahalle muhtarlarının isimlerini taşıyan Muhtarlar Anıtı’nın da açılışı yapılacak.

Bülent Ecevit Bulvarı üzerindeki 3 bin 300 metrekarelik arazi üzerinde kurulan Muhtarlar Parkı’nda, 30 yaşındaki 50 adet zeytin ağacı toprakla buluşturuldu. Ayrıca, 25 adet nar ağacı dikildi. Spor aletleri konuldu. Çevre düzenlemesinin de tamamlandığı alan, ilçenin en güzel parklarından biri haline geldi.

Halka sunulan hizmetlerde muhtarların önemli emeği olduğuna dikkat çeken Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Geçmişten günümüze kadar kentimize ve insanımıza hizmet veren muhtarlarımıza vefamızı göstermek adına, en güzel parklarımızdan birine ‘Muhtarlar Parkı’ adını verdik. Açılışını da birlikte, gururla yapacağız. Herkesi bekliyoruz” dedi.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam