reklam

Bugun...
07-02-2018 20:24:00 büyüt küçült

Monaco Başbakanı Karşıyaka Belediyesi'ni ziyaret etti

Monaco Başbakanı Karşıyaka Belediyesi'ni ziyaret etti Pınar Karşıyakamızın Monaco ile oynayacağı maç için kentimize gelen Monaco Başbakanı Serge Telle’yi ağırladık. Dostluk, barış ve kardeşlik duygularımızı paylaştık.

Pınar Karşıyaka-Monaco basketbol maçı için Karşıyaka'ya gelen ve bu akşam oynanacak karşılaşmayı izleyecek olan Monaco Prensliği Başbakanı Serge Telle ve beraberindeki heyet bu akşam saatlerinde Karşıyaka Belediyesi ve Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ı ziyaret etti.
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, eşi ve başkan yardımcıları Murat Özel, Ali Hıdır Köseoğlu, meclis üyeleri, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, Karşıyaka Spor Kulübü yöneticilerin hazır bulunduğu ziyaret sırasında Karşıyaka ile ilgili bilgi verdi.
Akpınar, Monaco Başbakanı Serge Telle’yi en iyi şekilde ağırladıklarını ve kendisiyle dostluk, barış ve kardeşlik duygularımızı paylaştıklarını ifade etti.
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar günün anısına Monaco Başbakanı Serge Telle'ye Karşıyaka'nın simgesi olan anıtın minyatürünü hediye etti.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam