Bugun...
15-08-2017 14:01:00 büyüt küçült

Mogambo'da caz geceleri

Mogambo'da caz geceleri Geçtiğimiz yıl caz dünyasının önemli isimlerine ev sahipliği yapan İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl da Folkart’ın sponsorluğunda dünyaca ünlü caz sanatçılarını sevenleriyle buluşturuyor.

İzmir Enternasyonal Fuarı’nın tarihinde unutulmaz eğlence mekanlarından biri olan Mogambo bu yıl da caz dünyasının unutulmaz isimlerine ev sahipliği yapacak.

86. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında  Folkart’ın sponsorluğunda, 19 Ağustos- 27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek konserlerde her gece farklı bir sanatçı dinleyicilerle buluşacak.

Caz geceleri her gün, saat 22.00’de ‘The Gaffers’ Grubu’nun performansıyla başlayacak.

Mogambo’nun ilk konuğu, Grammy ödülüne aday gösterilen Lisa Simone. 19 Ağustos akşamı izleyenlerine keyifli anlar yaşatacak olan Lisa Simone, üçüncü albümü olan ‘My World’de yer alan şarkılarını seslendirecek.

HER DİLDE CAZ

40 yılı aşkın süredir romantik şarkılarıyla hayranlarını etkileyen, ‘Sen’ isimli albümünden yeni şarkılarını seslendirecek olan Bülent Ortaçgil 20 Ağustos gecesi Mogambo’da romantik rüzgarlar estirecek.

21 Ağustos gecesi, Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları projesi Mogambo Caz Geceleri’nde olacak.

22 Ağustos’ta Mogambo’nun konuğu, ‘Kapılar’, ‘Sevgileri Unutmadık’ gibi albümleri olan, ‘Biz Bunları Birlikte Aşarız’, ‘Ay Tutulması’, ‘Eller Eller’ gibi şarkıları dillerden düşmeyen Vedat Sekman.

Yaşayan en önemli caz vokalistlerinden Dee Dee Bridgewater'in kızı olan China Moses da 23 Ağustos’ta dinleyicileriyle buluşuyor.

Mogambo Caz Geceleri’nin bir başka konuğu China Moses, etkileyici ses renginin yanı sıra sahne performansıyla da izleyenlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Dünyanın en iyi müzisyenlerinden biri olarak kabul edilen Fatih Erkoç, 24 Ağustos gecesi hayranlarıyla buluşuyor.

Geçmişte uzun yıllar Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok sanatçının vokalistliğini yapan Della Miles ise 25 Ağustos akşamı Mogambo’yu renklendirecek.

“Davulculuk müzikte zamana hükmetme işidir. Zaman içinde illüzyonlar yarattığım söylenebilir” diyen Ferit Odman da 26 Ağustos’ta Mogambo Caz Geceleri’nde yerini alıyor.

27 Ağustos Pazar günü ise keyifli akşamların kapanışı Zuhal Olcay ile gerçekleşecek.

Olcay, ‘Başucu Şarkıları’nı Mogambo’da sevenlerine sunacak.

 


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam