reklam

Bugun...
07-06-2018 08:13:00 büyüt küçült

Metin Aşıkoğlu'nda mezuniyet sevinci...

Metin Aşıkoğlu'nda mezuniyet sevinci... Karşıyaka'nın köklü okullarından Metin Aşıkoğlu Ortaokulu öğrencileri mezuniyeti büyük coşku ile kutladılar.

Mezuniyet töreninde konuşan Okul Müdürü İbrahim Cin, emanet olarak aldıkları öğrencileri ne istediğini bilen, hedefine cesaretle ilerleyen bilgili, görgülü bireyler olarak yetiştirdiklerini belirterek şunları söyledi. ”Bütün uluslar gelecek umutlarını gençlere onların eğitimlerine, dürüst değerlerine ve bilime bağlı birer yurttaş olmalarına bağlamıştır. Bu gerçeği büyük önder Mustafa Kemal Atatürk “Bütün umudum gençliktedir” diye belirtmiştir.”

Karşıyaka Metin Aşıkoğlu Ortaokulu’nun 2017-2018 eğitim öğretim yılında mezun olan 186 8. Sınıf öğrencisi tek tek sahneye özellikleri ile çağrılıp podyumda bir süre yürürken öğrencilerin aileleri, yakınları ve öğretmenleri öğrencilerin büyük alkışla eşlik ettiler.

Sembolik diplomalar, sınıf öğretmenlerince öğrencilere verilmesinden sonra program, mezun öğrencilerin keplerini havaya atması ile birlikte müzik eşliğinde dans ve çeşitli oyunlarla son buldu.

Haber ve fotoğraf: Yılmaz Durmaz


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam