reklam

Bugun...
19-09-2016 12:28:00 büyüt küçült

Mavra Joy geceleri feth etmeye geliyor

Mavra Joy geceleri feth etmeye geliyor İzmir’in gece hayatına bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanan Mavra Joy, 23 Eylül’de gerçekleşecek büyük açılışıyla kapılarını açıyor.

İzmir’in en yeni mekanlarından birisi olan Mavra Joy, eşsiz konsepti ve zengin programlarıyla İzmir gece hayatına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Halil Dökmeciler, Aydan Kahraman ve Görkem Özer ortaklığında, Aylin Cenker’in işletmeciliği altında İzmir gece hayatına kazandırılan Mavra Joy, eğlencenin hiç durmadığı bir meyhane konseptiyle hizmet verecek. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik geceleriyle kulakların pasını silmeye hazırlanan Mavra Joy, diğer günlerde de seçkin bir repertuarla İzmirlilere eğlenceyi doyasıya yaşatacak. Türk damak tadına ve meyhane konseptine uygun zengin bir menü de oluşturan Mavra Joy, eğlenceyle ruhlara, lezzetli yemekleri ile de midelere hitap edecek.

Park Yaşam Mavişehir'de hizmete açılacak Mavra Joy’un açılışı için de dopdolu bir program hazırlandı. 23 Eylül Cuma günü gerçekleşecek olan açılışta Derya Bedavacı, Aydan Kahraman ve Derya Pınar şarkılarıyla coşkuyu yaşatırken, dans şovları ve süpriz gösterilerle açılışa katılanlara unutulmaz bir gece yaşatılacak. Mavra Joy’un açılışına katılmak isteyenler 0532 012 84 64 numaraları telefondan rezervasyon yaptırabilecek.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam