reklam

Bugun...
22-08-2018 13:10:00 büyüt küçült

Kızılay Karşıyaka’da bağışçılarının mezarlarına bakım yaptı

Kızılay Karşıyaka’da bağışçılarının mezarlarına bakım yaptı Türk Kızılay’ı Karşıyaka şubesi, ebediyete göç etmiş bağışçılarını unutmadı. Şube yönetici ve çalışanları Karşıyaka’da mezarlıklarda bulunan bağışçıların mezarlarını bayram için ziyaret ederek, gerekli bakımlarını yapıp çiçek bırakıp, dua okuttu.

Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kâmil Karadeniz bağışçılar sayesinde ihtiyaç sahiplerine yardımcı olduklarını belirterek şunları söyledi:
“Yaşayan kadar, vefat eden bağışçılarımızı asla unutmuyoruz. Onlar sayesinde 100 bine yakın aileye yardım elini uzattık.  Onların bağışları sayesinde ihtiyaç sahiplerini sevindiriyoruz. Her bayram Karşıyaka’daki mezarlıklarda ebediyete göç etmiş bağışçılarımızın mezarlarını ziyaret ediyor, mezarların bakımını yapıyor, güller bırakıyor ve dualar okuyoruz. Türk Kızılay’ına destek vermiş ve ebediyete göç etmiş değerli bağışçılarımızın kabir ziyaretini büyük bir görev olarak telaki ediyoruz. Mekânları cennet olsun. Yaşayan ve ebediyete göç etmiş bağışçılarımızın yapmış oldukları bağışları Allah kabul etsin.”


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam