Bugun...
20-08-2017 08:52:00 büyüt küçült

Karşıyaka'da Mutlu Çelik iş başı yapıyor

Karşıyaka'da Mutlu Çelik iş başı yapıyor Karşıyaka Spor Kulübü'nde futbol takımına sponsor olmasının ardından yönetim dışından şube başkanlığını da üstlenen Şevket Pehlivan'ın yardımcısı olarak seçtiği eski futbol hakemlerden Mutlu Çelik, KSK'de işbaşı yapacak.

Özel işlerinin yoğunluğu nedeniyle takımla sürekli bire bir ilgilenemediği gerekçesiyle kendisine vekil olarak Karşıyaka Spor Kulübü'nde Mutlu Çelik'in profesyonel olarak görev yapacağını açıklayan Şevket Pehlivan, "Mutlu Çelik'in net görev tanımı, ünvanının sportif direktör mü menajer mi veya genel kaptan mı olacağı salı günkü yönetim kurulu toplantısında görüşülüp karar verildikten sonra belli olacak" dedi.
Mutlu Çelik'i göreve getirmesi nedeniyle başkan Mutlu Altuğ'la görüştüklerini de belirten Pehlivan, "Altuğ'la önceki gün yurt dışından dönünce toplantı yaptık. Her hangi bir problem yok, yola devam ediyoruz. Kararları başkan Altuğ ve yönetimle görüşerek alıyorum. Başkanın Mutlu Çelik kararından da haberi vardı. Yarın Altuğ ve Çelik görüşüp tanışacak" dedi.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam