Bugun...
10-10-2017 15:46:00 büyüt küçült

Karşıyaka'da Gümüşhanespor maçı primi 100 bin TL

Karşıyaka'da Gümüşhanespor maçı primi 100 bin TL Cumartesi günü Gümüşhanespor ile karşılaşacak Karşıyaka'da maç öncesi galibiyet primi 100 bin TL olarak belirlendi.

Primin 50 bin TL'lik kısmını Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ın, 50 bin TL'sini ise yönetimin karşılayacağı açıklandı. Yeşil-kırmızılılarda iç sahadaki son Pendikspor karşılaşması sonrası kendilerine tepki gösteren bir grup taraftarla tartışıp gerilen futbolular ile teknik heyet, yemekte buluşup moral depoladı.

Karşıyaka'da Başkan Mutlu Altuğ da 2012-13 sezonundan kalan 56 bin 500 euro alacağı nedeniyle kulübe FIFA kanalıyla 3 puan silme cezası getiren eski futbolculardan Emmanuel Banahene'yle İstanbul'da buluştu. Ödeme şartlarında anlaşma sağlanan Ganalı futbolcunun cuma gününe kadar kulübe alacağı bulunmadığına dair yazı vermesi bekleniyor. Banahene'den muvafakatname aldıktan sonra Karşıyaka'nın gözü dosyayla ilgili itirazda bulunulan CAS'ın (Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi) kararında olacak. Futbol Federasyonu, Banahene'nin alacağı nedeniyle gelen puan silme cezasını puan tablosuna yansıtmıştı. Altuğ, alacakları yüzünden puan silme riski bulunan Makukula, Ofoedu, Shukurov'la da temasa geçti.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam