Bugun...
11-08-2017 15:47:00 büyüt küçült

Karşıyaka'da eski hakem Mutlu Çelik bombası!..

Karşıyaka'da eski hakem Mutlu Çelik bombası!.. Karşıyaka'da Futbol Şube Sorumlusu Şevket Pehlivan'ın yeni oluşturulacak şube yönetimine eski futbol hakemlerden Mutlu Çelik'i de almayı düşündüğü bildirildi.

Şevket Pehlivan'ın Başkan Mutlu Altuğ'un da onayı aldıktan sonra şubede Mutlu Çelik'e önemli yetkiler vermeyi planladığı, önümüzdeki hafta İzmir'e gelmesi beklenen Çelik'in, sportif direktörlük görevi için düşünüldüğü iddia edildi. Yeşil kırmızılı kulübün futbol şubesinde Başkan Altuğ ve Şevket Pehlivan'ın yanı sıra ana yönetimden ve yönetim dışından da isimlerin yer alması bekleniyor.

Şevket Pehlivan'ın eski futbolcu ve hakem olan, halen Marmaris'te yaşayan Mutlu Çelik'in, futbol bilgisine ve çevresine güvenerek futbol şubesine almayı planladığı, bu konuda teknik direktör Atilla Güneş'iten itiraz geleceğini düşünmediği kaydedildi.

Futbol şubeye sponsor olan HB Pehlivanoğlu İnşaat'ın patronu olan Şevket Pehlivan, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde de yenileme çalışması başlattı. Tesislerde A takım kamp merkezi ile basketbol, voleybol ve futbol altyapının iç içe olması nedeniyle bölümler arasında yalıtım yapılacağı, ayrıca tesislere yeni bir tribün inşa edileceği öğrenildi.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam