Bugun...
08-06-2018 09:10:00 büyüt küçült

Karşıyaka Medicalpark iftar sofrasına ev sahipliği yaptı

Karşıyaka Medicalpark iftar sofrasına  ev sahipliği yaptı Türk Kızılay’ı Karşıyaka Şubesi tarafından Karşıyaka Hükümet Konağı bahçesinde 30 gün boyunca “Bu HilalinAltında yalnız değilsiniz” iftar organizasyonuna Medicalpark İzmir Hastanesi de destek verdi.

Hastane yönetici ve çalışanlarıkepçele ile tabaklara yemekleri hem doldurdu, hem de iftar tabaklarını yaşlıların masalarına servis etti. 500’e yakın Karşıyakalının katıldığı iftar sofrasına ev sahipliği yapan Medicalpark İzmir Hastanesi yöneticileri, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her zaman İzmirlinin, Karşıyakalının yanında olduklarını belirterek şunları söyledi. “Hastane olarak şifa dağıtmanın yanında birçok sosyal sorumluk projelerimiz var. Kızılay’ın bu güzel projesinde yer almaktan büyük mutluluk duyduk. Ramazan ayından sonra ihtiyaç sahipleri için açılacak aş evi içinde gereken her türlü desteği vereceğiz”
Birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşayan Karşıyakalılara çocuklarda ilgi göstermesi dikkat çekiyor.
Karşıyaka Hükümet Konağı bahçesinde organize edilen iftar sofrasına yolda kalan, evine gidemeyen, evinde iftar yapamayan, iftarı birlikte yapmanın mutluluğunu yaşamak isteyenler katılıyor.

Haber ve fotoğraflar: Yılmaz Durmaz /KARŞIYAKA HABER


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam