Bugun...
21-07-2018 18:05:00 büyüt küçült

Karşıyaka Mal Müdürü Ülkü Uğur’a veda yemeği

Karşıyaka Mal Müdürü Ülkü Uğur’a veda yemeği Karşıyaka Mal Müdürü Ülkü Uğur’un Çanakkale’ye İl Muhasebe Müdürü olarak atanması üzerine kurum çalışanları tarafından Denizpark Restoran’da veda yemeği verildi.

Karşıyaka Mal Müdürü ve Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Ülkü Uğur’un Çanakkale İl Muhasebe Müdürü olarak atanması üzerine Denizpark Restoran’da  bir araya gelen 85 kişi Ülkü Uğur’a yeni görevinde başarılar diledi.
Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, PTT İzmir Başmüdür Yardımcısı Abdullah Sarıboğa, İlçe Müftüsü İsa Gürler, Mal Müdürü Ülkü Uğur, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yıldıray Çığırgil, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Karaman, Kızılay Karşıyaka Şube Başkan Kamil Karadeniz, PTT İskele Şube Müdürü Nihat Candoğan,Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Semra Demir, İlçe Tarım Müdürü İsmail Emetli, Muhtarlar, Karşıyakalı İş adamı Mehmet Çelebi ve Kaymakamlık ile Mal Müdürlüğü çalışanları katıldı.
Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, yemekte yaptığı konuşmada Ülkü Uğur’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi:
“Birlikte güzel hizmetlere imza attık. Tüketici Hakem Heyetinin çalışmaları takdire şayandı. Kısa sürede tüketicilerimizin sorunlarını elbirliği ile çözüme ulaştırdık. Müdürümüz verilen her görevi başarı ile yerine getirdi.  Bu süreçte siz çalışma arkadaşlarımla birlikte omuz omuza verip, Karşıyaka’da vatandaşlarımızın hizmetinde olduk. Arkadaşlarımızın azimli çalışmaları ile zorlukların önüne geçtik.Müdürümüze ve bütün personele emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Eminim bundan sonra da edindiği tecrübeleri yeni görevinde de memleketimizin faydasına kullanacaktır."
Müdür Ülkü Uğur ise yaptığı konuşmada "Sayın Kaymakamımla çalışmaktan onur duydum. Her zaman bize Deniz Feneri oldu. Müdürlüğümüzde ve Tüketici Hakem Heyetinde güzel işler yaptığımızı düşünüyorum.  Benimle birlikte çalışmalara katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim" dedi.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam