reklam

Bugun...
17-01-2018 21:56:00 büyüt küçült

Karşıyaka Kızılay’dan “Olmayan ile Paylaş” kampanyası

Karşıyaka Kızılay’dan “Olmayan ile Paylaş” kampanyası Karşıyaka Kızılay Şubesi 2018’de ses getirecek “Olmayan ile Paylaş” projesi en çok çocukları sevindirecek.

Karşıyaka Kızılay Şube Başkanı Kamil Karadeniz amaçlarının; evlerde, okullarda fazla ve atıl durumda olan kullanılabilir eşyaları, oyuncakları toplayıp ihtiyacı olanlar ile paylaşma köprüsünü kurmak olduğunu belirterek şunları söyledi. “Bazı özel ve kamu okul öncesi okullarımızda, ilk, orta, liselerde fazla atıl durumda olan oyuncak, spor malzemeleri gibi kullanılacak durumda olan eşyaları toplayıp ihtiyacı olan kenar mahallerdeki okullarımıza dağıtmak ile “Olmayan ile Paylaş” projemize başladık. Daha sonra bu projeyi duyan hayırsever Karşıyakalılar atıl durumda veya yenisi ile değiştirdikleri ev eşyalarını da bu proje kapsamında dağıtmamızı istediler. Karşıyakalılar duyarlı oldukları kadar fedakârdırlar da. Onların destekleri ile “Olmayan ile Paylaş” projemizde çok sayıda çocuk ve ihtiyaç sahibini sevindirme duygusu bizi mutlu ediyor.”

Başkan Karadeniz “Bu projeye katılmak isteyen tüm Karşıyakalı hemşehrilerimiz Karşıyaka Kızılay Şubemizin 3640774nolu telefonundan bize ulaşabilirler” dedi.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam