reklam

Bugun...
19-10-2018 16:31:00 büyüt küçült

Kardeşi için il il gezip iş arıyor

Kardeşi için il il gezip iş arıyor Kastamonulu 18 yaşındaki Kenan Gül, uzun yıllardır beynindeki tümörle mücadele eden kardeşi Ela’nın ilaçlarını karşılayabilmek için şehir şehir gezerek iş arıyor. Kenan son olarak İzmir'de iş arayışında...

Kenan Gül, kardeşine yardım etmek isteyenlerden para yerine sadece ilaçlarını temin etmesinin yeterli olabileceğini söylerken, "Benim tüm varım annem ve kardeşim. Eğer kardeşimin ilaçlarını karşılayamazsak, beynini kemiren tümör onu yakında hareketsiz hale getirecek" diye konuştu. Kardeşinin 18 yaşına kadar ilaçları kullanması gerektiğini söyleyen Kenan Gül, bir an önce iş bulması gerektiğini ifade etti. Babasını küçük yaşta kaybettiğini anlatan Kenan Gül, annesi ve kardeşi ile birlikte Kastamonu’nun Araç İlçesinde yaşadıklarını, Araç ilçesinde iş bulamadığı için il il, İlçe İlçe kapı kapı dolaşıp iş aradığını kaydetti.

Kenan Gül, sadece kardeşinin ilaç masraflarını karşılayabilmek için iş bulup, alın teri ile çalışmanın derdinde. İş konusunda kendisine yardımcı olmak isteyenlerin 0 534 937 97 34 numaralı telefondan ulaşabileceklerini belirtti. 


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam