Bugun...
29-05-2018 08:28:00 büyüt küçült

İftar verdi, kahve dağıttı

İftar verdi, kahve dağıttı Türk Kızılay’ı Karşıyaka Şubesi tarafından Karşıyaka Hükümet Konağı bahçesinde organize ettiği 30 gün boyunca iftar organizasyonunda, Karşıyakalı işadamı Osman Avcı iftara ev sahipliği yaptı iftara katılanlara kahve paketi dağıttı.

İftar yemeğine Karşıyaka Müftüsü İsa Gürler ve 400’e yakın Karşıyakalı katıldı. Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz iftar sofrasına her geçen gün ilginin arttığından memnuniyeti dile getirerek, Karşıyakalı hayırseverlere ve iftar sofrasına büyük katkı sağlayan Yemer Yemek sahiplerine teşekkür etti. İftar sofrasında oturanlara kahve paketini dağıtan Osman Avcı’nın büyük jest yapmasından dolayı memnun kaldıklarını söyledi. Oğulları Oğulcan ve Oğulkan ile kahve paketlerini dağıtan Küçükavcı Kahvenin sahibi Osman Avcı ise “Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil” düşüncesi ile yola çıktıklarını,Karşıyaka’dan kazandığımızı, Karşıyakalılarla paylaşmamız Küçükavcı’nınKarşıyak a’mıza ve Karşıyakalılarımıza vefa borcudur” dedi.
Karşıyaka Hükümet Konağı bahçesinde organize edilen iftar sofrasına yolda kalan, evine gidemeyen, evinde iftar yapamayan, iftarı birlikte yapmak isteyenler katılıyor.

Fotoğraflar: Yılmaz DURMAZ


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam