reklam

Bugun...
13-05-2018 15:15:00 büyüt küçült

Engelleri aşan muhteşem konser

Engelleri aşan muhteşem konser Engelliler Haftası nedeniyle engellilere destek için verilen konser engellilere destek oldu.

“En Büyük Engel Sevgisizliktir” gelin hep birlikte onlar için söyleyelim sloganı ‘Dünden Bugüne Musıki Kulübü’ nün verdiği konser 15 Engelliye de biri akülü 15 engelli arabası kazandırdı.

Şefliğini ses sanatçısı Güldehen Marmara’nın müzik direktörlüğünü keman virtüözü Selçuk Gönüldaş, sunuculuğunu Göksenin Çakmak’ın yaptığı ‘Dünden Bugüne Musıki Kulübü’, Karşıyaka Belediyesi’nin desteğiyle Kapshon Ayakkabı, Gazi Hastanesi, Sandalyeci A.Ş. Mopa Mutfak, En Gözde Restaurant, Bemar Kariyer Okulu, Tuna Mobilya ve Köprü Kişisel Gelişim Psikolojik Danışmanlık sponsorluğunda, Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda engelliler için verilen konser ayakta alkışlandı.

Konsere Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcısı Kazım Arapoğlu, Belediye Başkan Vekili Muammer Gezginci,İlçe Emniyet Müdürü Metin Esen,  İlçe jandarma Komutanı Ahmet Karaman, Sakatlar Derneği Başkanı İlknur Peder, Karşıyaka Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nail Çetin, KASİAD Başkanı Süleyman Özsakkallı, Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz, önceki dönem BESİAD Başkanı Altuğ Algür ve çok sayıda davetli katıldı.

Sponsorlardan Kapshon Ayakkabı sahibi Hakan Solak’a palaketini Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcısı Kazım Arapoğlu verirken tüm sponsorlara plaket verildi.

Kaymakam Yücel, Başsavcı Arapoğlu ve Müdür Çetin birer konuşma yaparak yardımseverlere teşekkür etti. Yardımların devamını dilediler.

Haber ve fotoğraf: Yılmaz Durmaz


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam