reklam

Bugun...
07-10-2018 18:52:00 büyüt küçült

Duruşmada tanıştılar ömür boyu mutluluk için evet dediler

Duruşmada tanıştılar ömür boyu mutluluk için evet dediler Mahkemedeki bir duruşmada tanışan genç Avukatlar, görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.

Karşıyaka’nın tanınmış emekli hâkimlerinden Avukat Emin Şahin’in Avukat oğlu Ahmet Şahin ve Avukat Nuran Yılmaz ömür boyu mutluluk için “Evet” dedi.

Emekli hâkimlerinden Avukat Emin Şahin’in Oğlu Avukat Ahmet Şahin ve Ödemiş’in tanınmış eşrafından İsmail Yılmaz’ın avukat kızı Nuran Yılmaz’ın düğününde davetliler doyasıya eğlendi.

Bayraklı Meyhane Nevizade’deki düğüne eski Devlet Bakanlarından Akın Gönen, Karşıyaka Hâkimi Emine Halman Çetin ve eşi, Avukat Soner Hamza Çetin, İzmir Cumhuriyet Savcısı Durmuş Taşdemir, Karşıyaka CHP ilçe Başkanı Uğur Yıldırım, MHP Eski İlçe Başkanlarından Ufuk Öztürk, Emekli Vali Yardımcısı Nurdoğan Kaya, Emekli İzmir Cumhuriyet Başsavcı vekili Ayhan Sun, Emekli Emniyet Müdürleri Mehmet Tekin ve Selçuk Çelik, Çiğli Belediye Başkan Yrd. Muharrem Aslan, İş adamlar Eyüp Kılıç ve Cumali Kılıç,  Batman, İstanbul, Ankara, Niğde ve Ödemiş gibi Türkiye’nin değişik yerlerinden davetliler katıldı.

Şahin ve Yılmaz aileleri, davetlileri kapıda karşılarken, misafirlerle de yakından ilgilendi. Genç çiftin nikâhını Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın il dışında olması nedeniyle Karşıyaka Belediyesi nikâh memuru kıydı.

Haber ve fotoğraf: Yılmaz Durmaz


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam