Bugun...
18-05-2018 09:20:00 büyüt küçült

DEVHEPA Dikili Bademli'de...

DEVHEPA Dikili Bademli'de... Sağlıklı Yaşamı Destekleyen Fiziksel Aktivite Stratejilerinin Geliştirilmesi ve Uygulanması (DEVHEPA)” isimli, Erasmus+ Spor Projesi’ çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Ekip son olarak Dikili Bademli'de büyük ilgi gören bir faaliyet yaptı.
Bu konudaki açıklama şöyle:
"Sağlıklı Yaşamı Destekleyen Fiziksel Aktivite Stratejilerinin Geliştirilmesi ve Uygulanması (DEVHEPA)” isimli, Erasmus+ Spor Projesi’ İzmir Valiliği ortaklığında, İzmir Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından yürütülmektedir.
Projenin amacı; sağlığı geliştirecek fiziksel aktivitelerin geliştirilmesini desteklemek, farklı sektörler arasında iyi uygulamaların değişimini sağlamak, sektörler arası işbirliğinin önemi konusunda farkındalık arttırmak ve yerelde HEPA stratejilerinin geliştirilmesi eylem planına ihtiyacı vurgulamaktır. DEVHEPA projesi  yaygınlaştırma faaliyetleri kapsamında, Bademli Turizm Geliştirme Kooperatifi ve Bademli muhtarlığı tarafından çevrenin korunmasına ve kırsal turizmin geliştirilmesine yönelik bu yıl 2.si düzenlenen "Bisiklet Festivali " katıldık. Bademli köyü muhtarı Neslihan Kutlu Maraş ve ekibine bu güzel organizasyon için teşekkür ederiz."


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam