reklam

Bugun...
06-07-2018 16:10:00 büyüt küçült

CHP'li Sertel kayıt oldu, boyoz-gevrek dağıttı

CHP'li Sertel kayıt oldu, boyoz-gevrek dağıttı TBMM 27. Dönem Milletvekili kayıtları hız kesmeden devam ederken, Meclis koridorları da kayıt esnasında renkli görüntülere sahne oluyor. Kayıt için gelen milletvekillerinin yöresel ürünleri ikram ettiği Meclis’te Cumhuriyet Halk Partisi’nden ikinci kez milletvekili seçilen Atila Sertel de kayıt esnasında İzmir’e özel boyoz ve gevrek dağıttı.

26. Dönem milletvekili olarak 24 Haziran genel seçimlerinde CHP İzmir 2. Bölge 4. sıra adayı olarak Meclis’e giren CHP’li Atila Sertel, eşi Ziynet Sertel ve yakın dostlarıyla Meclis’e gelerek kaydını tamamladı.

Mazbatasını teslim ederek kayıt işlemlerini tamamlayan CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, İzmir’den getirdiği boyoz, gevrek ve yumurtayı basın mensuplarıyla birlikte konuklara dağıttı. Burada bir açıklama yapan Atila Sertel, “27. Dönemin demokrasi ve özgürlük mücadelesi ile geçeceği şimdiden ortaya çıktı. Halkımızın hizmetinde olacağız. Sorunların çözümünde gayret sarf edeceğiz. Yeni dönem hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel’in rozetini eşi Ziynet Sertel taktı.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam