reklam

Bugun...
13-09-2018 11:50:00 büyüt küçült

Bostanlıspor'dan Kaymakam Yücel'e jest...

Bostanlıspor'dan Kaymakam Yücel'e jest... Bostanlıspor Kulübü, Kuşadası'na tayini çıkan Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel'i ziyaret ederek, "Karşıyaka sizi asla unutmayacak" dedi.

Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy ve eğitim komitesi başkanı Yılmaz Durmaz, 5 yılını doldurması nedeniyle son kaymakamlar kararnamesi ile tayini Kuşadası'na çıkan Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel'e veda ziyaretinde bulundu.
Bostanlıspor'un "Sadettin Yücel- 35" yazan formasını Kaymakam Yücel’e hediye eden Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, "Bu kent ve Bostanlıspor ailesi sizi ve yaptığınız hizmetleri asla unutmayacak. Her alanda olduğu gibi spora olan sevginiz, eski bir voleybolcu olmaktan kaynaklanan spor aşkınız, kentimiz sporunda oldukça hissedildi. Sadece sporda değil, her kesimde ve vatandaşlarla olan iletişiminiz hepimizi mutlu etti. Bir devlet adamı güvenilirliğini hissettirdiğiniz ve Karşıyaka’ya hizmetleriniz  için size şahsım, yönetim kurulumuz ve Bostanlıspor ailesi adına çok teşekkür ederim" dedi.
Erboy, Kaymakam Yücel'i Bostanlıspor'un yönetim kurulu kararıyla "onursal üye" yapıldığını da ifade ederek, yeni görevinde başarılar diledi.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam