reklam

Bugun...
25-10-2017 12:46:00 büyüt küçült

Başkan Akpınar'a göz muayenesi...

Başkan Akpınar'a göz muayenesi... Karşıyaka’da Göz Dal Merkezi olarak 12 yıldır hizmet veren Net Göz’ün dört katlı yeni Tıp Merkezi Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın katılımıyla hizmete girdi.

Karşıyaka’daki Özel Net Göz Tıp Merkezi’nin açılışını gerçekleştiren Başkan Akpınar, merkezi gezerken göz muayenesi de oldu. Daha önce Net Göz doktorlarına bakıldığını belirten Başkan Akpınar, göz sağlığı hakkında da bilgi aldı. Karşıyaka’nın Türkiye’de ender özelliklerinin bulunduğu bir ilçe olduğunu belirten Akpınar, “İzmir Demokrasiye, insan haklarına, özgürlüklere ve en önemlisi ulu önder Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete sımsıkı bağlı yaşayan insanların şehridir. Bugün zor şartlardaki çalışma ortamında bu tür tesislerin açılması bizler için çok anlamlı. Öncelikle burada görev yapacak olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

Net Göz Tıp Merkezi doktorlarından Op.Dr. Hayati Türker, dal merkezi iken fiziksel alanlarının yetersiz olduğunu, yeni merkezlerinde hastalarına daha modern ve ferah alanlarda hizmet vereceklerini söyledi. “Özellikle görüş düzeltme ameliyatları için kapsamlı bir merkez olduk” diyen Dr. Türker, “Görüş düzeltme ameliyatları gözlükten, kontak lensten kurtulma operasyonlarıdır. Yani numaraları sıfırlama ameliyatlarıdır. Gençler için bu genellikle uzak görüş olurken, 40 yaşlarından sonra da uzak ve yakın görüş için düzeltmeler yapılabilmektedir. Bu operasyonu kendim de geçirdim” dedi. Daha önceki yerlerinde 200 metrekarelik alanda hizmet verdiklerini anlatan Dr. Türker, Tıp Merkezinde ise  800 metrekarelik bir alanda faaliyetlerini sürdüreceklerini söyledi. Merkezde iki ameliyathane bulunduğuna dikkat çeken Dr. Türker, “Görüş düzeltme ameliyatlarını ameliyathane şartlarında yapıyoruz”  diye konuştu.  Net Göz Tıp Merkezi Genel Koordinatörü Dr. Özkan Arcan, Karşıyaka, İzmir ve Ege Bölgesi’ne hizmet vermekten dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam