Bugun...
02-10-2017 16:43:00 büyüt küçült

ALTAY ALTUĞ'dan Bir Parke de Sen Koy'a Destek

ALTAY ALTUĞ'dan Bir Parke de Sen Koy'a Destek Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Mutlu Altuğ’un amcası Altay Altuğ hafta sonunda Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele eden Karşıyaka’nın maçını izledi.

UZMAR Denizcilik’in kurucusu olan Altay Altuğ Karşıyaka’nın İzmir Büyükşehir Belediyespor’u 3-0 mağlup ettiği karşılaşmayı protokol tribününden izledi. Maç öncesinde protokol girişinde voleybol şubesinin Bir Parke de Sen Koy Kampanyası adı altından Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde yapımını sürdürdüğü spor salonu inşaatı hakkında bilgi alan Altuğ, kampanyaya 10.000 TL bağışta bulundu.

Altyapıdan yetişen pırıl pırıl kızları görünce gurur duyduğunu belirten Altay Altuğ: ‘’Sahada kızların mücadelesi harikaydı. Hele ki hepsinin Karşıyaka altyapısından yetiştiğini öğrenince heyecanım bir kat daha arttı. Saha içinde kızlarımızın mücadelesi kadar saha dışında da yönetimin salon mücadelesine hayran kaldım. Bu mücadeleye benimde bir katkım olmasını istedim. Umarım en kısa sürede salon tamamlanır ve gelecekte daha nice Zübeyde Hanım’ın kızları o salonda yetişir ‘’ dedi.

Fotoğraf:Vehbi MOĞOL


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam