reklam

Bugun...
28-03-2018 11:07:00 büyüt küçült

Ali Poyrazoğlu Filizler için sahnedeydi

Ali Poyrazoğlu Filizler için sahnedeydi Karşıyaka Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen “Karşıyaka Tiyatro Günleri”nde, sosyal sorumluluk etkinliğine de imza atıldı. “Dünya Tiyatrolar Günü”nde, Asi Kuş oyunu ile tiyatro severlerin karşısına çıkan usta sanatçı Ali Poyrazoğlu, oyunun gelirini Karşıyaka’nın Filizleri Projesi’ne bağışladı.

Bu anlamlı bağış sayesinde, Karşıyaka Belediyesi’nin, ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs sağlamak için başlattığı proje kapsamında, 3 öğrenciye bir yıl boyunca burs sağlanacağı belirtildi.
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Türkiye’nin en önemli sanatçılarından biri olan Ali Poyrazoğlu’nu bu anlamlı davranışı için kutluyorum. İhtiyaç sahibi üniversite öğrencilerimize burs sağlamak için herkesi sorumluluk almaya davet ediyorum” dedi. Poyrazoğlu ise “Bu güzel proje devam etmeli ve büyümeli. Tüm yurttaşların sahip çıkmasını bekliyoruz” diye konuştu. Karşıyaka Tiyatro Günleri, 8 Nisan’a kadar Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda devam edecek.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam