reklam

Bugun...
03-12-2017 12:14:00 büyüt küçült

23 Yaş ve Üstü Engelliler yararına konser düzenlendi

23 Yaş ve Üstü Engelliler yararına konser düzenlendi Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi bünyesinde yer alan “23 Yaş ve Üstü Engelli Merkezi” öğrencileri yararına Turgay Kızıltuğ Müzik Akademisi tarafından düzenlenen konser ilgi gördü.

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi bünyesinde yer alan “23 Yaş ve Üstü Engelli Merkezi” öğrencileri yararına Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda Turgay Kızıltuğ Müzik Akademisi tarafından özel bir konser düzenlendi. Konserde 23 Yaş ve Üstü Engelli Merkezi’nin “Kanatsız Melekleri” ve aileleri gönüllerince eğlendi.

Konseri Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ebru Yücel ile çok sayıda davetli izledi. Gecede Turgay Kızıltuğ Müzik Akademisi’nin sanatçıları seslendirdikleri eserlerle izleyicileri zevkli gece yaşattı. Sahneye 23 Yaş ve Üstü Engelli Merkezi’nin öğrencileri de çıktı ve seçtikleri eserleri büyük bir coşkuyla seslendirdi.

Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, bu özel gecenin düzenlenmesine katkı veren Karasu Mobilya ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Karasu’ya  Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi’nin plaketini takdim etti.

 


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam