reklam

Bugun...
22-01-2018 09:49:00 büyüt küçült

1. Dönemi Karşıyaka'da değerlendirdiler...

1. Dönemi Karşıyaka'da değerlendirdiler... EĞİTİM İŞ İzmir 3 Nolu Şube 2017- 2018 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemini değerlendirdi, 2. dönem için fikir alış verişinde bulunuldu.

Eğitim İŞ İzmir 3 Nolu Şube başkanı, yönetim kurulu üyeleri, danışman emekli Milli Eğitimden emekli müfettişler ve avukatları ile 2017- 2018 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemini değerlendirirken 2.dönem için de planlamalar yaptı.

EĞİTİM İŞ İzmir 3 Nolu Şube Başkanı Hüseyin Çalışkan,Eğitim İş’in Atatürkçü, vatanını seven bir sendika olduğunu her geçen gün üye sayılarının arttığını belirterek şunları söyledi. “Eğitim İş Atatürkçü, vatanını seven bir sendika. Arkadaşlarımızı, sendikal mücadelede yüreklerini ortaya koyarak yaptıkları çalışmalardan dolayı kutluyorum. Ben değil biz felsefesi ile çalıştığımız sürece başarılı olmamıza engel olacak bir durumun olamayacağını düşünüyorum. Şube avukatımız Ozan Karakaya birçok hukuki konuları çözdüğü için kendisini tebrik ediyorum. Eylül ayından beri 137 üye katılımıyla toplamda 2025 üyeye ulaştık.”
Karşıyaka İstasyon 1896 Cafe’de deki toplantıya EĞİTİM İŞ İzmir 3 Nolu Şube Başkanı Hüseyin Çalışkan, yönetim kurulu üyeleri, şube avukatı Ozan Karakaya, Emekli Müfettişler Güvenç Gürses ve Yılmaz Fidan katıldı. Emekli Müfetiş Yılmaz Fidan’ın açılacak yaz okulları ile ilgili yapılacak çalışmaları gündeme getirirken Aynı zaman da şair olan Güvenç GürsesDadalOğlu’na cevaben yazdığı şiirini okudu.

( Yılmaz DURMAZ / www.karsiyakahaber.com )


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam